Kouzelník Štěpán Šmíd - profesionálné kouzelník

Vás vítá na svých oficiálních stránkách

Kouzelník Štěpán Šmíd nabízí následující kouzelnické programy:

Kouzelník Štěpán Šmíd nabízí následující kouzelnické programy:

 
 

Mikromagie - moderní magie přímo mezi hosty
Moderní jevištní (parketový) zábavný program (Stand up Comedy Magic)
Iluze
Svatební kouzelnický program
Dětský program
Kouzla s firemními produkty
Moderování
Ceny za vystoupení Mikromagiedle výsledků mistroství ČR je Štěpán Šmíd aktuálně nejlepším českým mikromagikem. Mikromagie nabízí maximální emoce diváků, inteligentní zábavu, nový styl magie, originální efekty, bezprostřední zážitek, nekonečné přemýšlení diváků, žádnou nudu na Vaší akci a nejlepší interakci diváka s kouzelníkem. Mikromagie představuje moderní a špičková kouzla předváděná na "mikro" vzdálenonst tj. přímo mezi lidmi nebo u stolů hostů během volné zábavy.   Tato forma magie, na kterou se specializuji, je vhodná pro firemní akce, oslavy, svatby, rauty, firemní večírky, školení, VIP klienstské akce, soukromé narozeninové oslavy v restauracích, penzionech, hotelech, případně jako doprovodný program pro větší akce. Můžete vidět špičkové karetní triky, moderní kouzla s mincemi, bankovkami, telefony, půljčenými předměty, drobné levitace a další neuvěřitelná kouzla, do kterých jsou diváci aktivně zapojováni a stávají se součástí samotného magického dění.... Všechny kouzla jsou předváděny s vtipnou prezentací k pobavení diváků. Video - zde.


Jevištní / parketový program (Stand up Comedy Magic) – originální autorský moderní kouzelnický program s délkou od 10 – 30 minut. Do vystoupení jsou aktivně zapojováni náhodní diváci nebo po domluvě konkrétní diváci (oslavenec, ženich, nevěsta, vedoucí a pod.). Program je nabitý vtipnými situacemi, zábavnými kouzly i neuvěřitelnými momenty. Tento program je vhodný pro firemní večírky, plesy, venkovní akce, svatby, firemní akce soukromé narozeninévé oslavy apod. Technické požadavky - možnost zapojení vlastního hlavového mikrofonu do zvukové aparatury (u většího počtu diváků).

Iluze - z oboru iluzí nabízím jedinečnou levitaci, při které nemusí účinkovat kouzelníkova asistentka, ale levituje divačka z přímo publika. Vhodné např. pro firemní akce, kdy může ředitel nechat takto metaforicky povýšit nějakého zaměstnance nebo spíše zaměstnankyni. Dále se hodí na plesy apod. Video - zde.

Svatební kouzelnický program
Dějství první: Oba novomanželé by na své nové cestě životem měli táhnout za jeden provaz, avšak dokáží to i během kouzelnického vystoupení, kdy se kouzelník s novomanželi pokusí s obyčejným provazem o neuvěřitelné věci?
Dějství druhé: Shodné rozhodování je jedna z klíčových součástí každého manželství. Projdou však kouzelníkovou prověrkou a dokáží se během dalšího kouzelnického triku rozhodnout stejně?
Dějství třetí: V maličkostech se projeví krása každodenního života. K tomu je však potřeba značná dávka pozornosti, všímavosti a postřehu. Obstojí novomanželé i během dalšího kouzla, kdy kouzelník odhalí, který z novomanželů má lepší postřeh? A mnohem více můžete vidět právě na Vaší svatbě nebo na svatbě Vašich blízkých…
Více info a foto zde - Magická svatba.

Dětský program – aneb darujte kouzelný zážitek nejmenším….. Program sestavený z kouzel, her, modelování tvarovacích balónků, případně i výuky jednoduchých kouzel. Délka programu cca 15 - 60 minut dle dohody.

Kouzla s firemními produkty – začlenění téměř jakéhokoli produktu do kouzelnického vystoupení může být jedinečná možnost, jak lze originálně prezentovat konkrétní výrobek, službu, firemní logo, slogan či motto firemní promo akce. Vhodné pro výstavy, prezentační akce, firemní večírky apod. (Vzhledem k časové náročnosti realizace takovýchto kouzelnických programů je nutné objednávky směřovat 1 – 2 měsíce předem).

Moderování – své několikaleté zkušenosti z mluvených kouzelnických vystoupení Vám mohu nabídnout jako moderátor firemních akcí, plesů, soukromých akcí, dětských dnů a dalších společenských akcí. Formální či neformální vtipné moderování závisí na pohotovosti moderátora, schopnosti improvizace, kontaktu s publikem a dalších dovednostech, které jsou běžnou součástí každého mluveného kouzelnického vystoupení. Je-li to s ohledem na charakter akce a složení publika vhodné, mohu do moderování zařadit krátká kouzla.

 

Ceny za vystoupení: obsahovou náplň a délku vystoupení přizpůsobuji na míru konkrétní akce, tudíž není na těchto stránkách cena za vystoupení předem stanovena. Cena se odvíjí hlavně od termínu (sezónnost), délky vystoupení, počtu diváků a vzdálennosti, proto neexistují jednotné ceny pro rozdílné akce.
nahoru

 

Copyright © Štěpán Šmíd - Design Juriga - CMS RockLive DIGITAL - 2010 - 2021 - admin - mapa stránek

Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona.