Kouzelník Štěpán Šmíd - profesionálné kouzelník

Vás vítá na svých oficiálních stránkách

Kouzelník Štěpán Šmíd

Mistroství ČR 2018

Dne 25.11.2018 proběhla vyprodaná premiéra divadelního představení "Nezlá kouzla". V roce 2019 jsou plánovaná další představení. V případě zájmu o představení na rok 2019 mě můžete kontaktovat mailem, telefonicky či telepaticky. Vhodné pro divadla, sály, či kulturní centra - ideální kapacita sálu 150 - 300 lidí

 

Dne 14.-16.9.2018 se konalo Mistroství ČR v moderní magii, které se koná jednou za 3 - 4 roky. Již podruhé se mi podařilo zvítězit v nejpopulárnější kategorii mikromagie, tj. kouzlení u stolu či mezi lidmi během volné zábvy. Všem spolupracujícím děkuji za podporu.

 

Dne 12.10.2015 jsem se zúčastnil originálního workshopu Kreativní myšlení s Tomášem Sedláčkem. Tomáš Sedláček je český filosof, ekonom, spisovatel a kreativec. Vzhledem k tomu, že se vždy snažím svým klientům nabídnout originální produkci, tak jsem si tento workshop nemohl nechat ujít.
Ve dnech 6. - 11.7.2015 jsem se zúčastnil světového festivalu v rámci mistroství světa v moderní magii, který se konal v italském Rimini. Jako jediný Čech jsem se na tomto festivalu zúčastnil unikátního seminárního workshopu světové mikromagické legendy kouzelníka Armanda Lucera (viz. foto).   Vzhledem k tomu, že se snažím svým divákům nabídnou vždy ty nejlepší a nejaktuálnější kouzla, která svět moderní magie nabízí, tak jsem si tento jedinečný seminář nemohl nechat ujít. Věřím, že budete z těchto magických novinek v nastávající sezoně nadšeni.

Workshop - Armando Lucero


Copyright © Štěpán Šmíd - Design Juriga - CMS RockLive DIGITAL - 2010 - 2021 - admin - mapa stránek

Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.